BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

DELFIS.LT = DELFINAS.LT = TUNYLA.LT = VAKAROZINIOS.LT = ? || ŽINIASKLAIDA

Šiandien šiek tiek nustebau interneto naršyklės eilutėje surinkęs tunyla.lt ir pamatęs, kaip prasidaro “Vakaro žinių” internetinė versija. Tunyla.lt permeta į vakarozinios.lt, kur skelbiamos bulvarinio dienraščio “Vakaro žinios”, priklausančio Tomkų šeimai, publikacijos.


Nebūčiau apie tai užsiminęs, jei ne pirmoji publikacija apie šiukšles ir jų biznį, kurio dalis priklauso “Medžiotojų partijai”. Tikiuosi, kad ateityje rasiu laiko sudėlioti bent šiukšlių biznio Vilniuje grandinę pagal akcininkus ir pajamas. Tada bus aišku, kas už ko stovi ir kam rūpi padaryti taip, jog šiukšlių gyventojai nerūšiuotų (Vilniuje įsigaliojo nauja tvarka - gyventojai moka tik už mišrių atliekų išvežimą, todėl iš kiemų ėmė dingti konteineriai).


Respublikos grupė įvairiais būdais beldėsi į internetą - pradžia buvo skambiai startavęs delfis.lt, apie kurį daugiausiai davė žinoti tikrasis DELFI.LT ir jį garsiai palaikęs LRT.LT bei kai kurie blogeriai. Vėliau dėl teismo arešto delfis.lt pavirto į delfinas.lt, dar vėliau - į tunyla.lt . Šis - į vakarozinios.lt.Bulvarinio dienraščio “Vakaro žinios” pirmasis puslapis.
Vaizdas paimtas iš vakarozinios.lt


THE END

Rodyk draugams

Rašyti komentarą