BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

G. Petrikas - V. Grigaravičiaus KARPIS || ŽŪKLĖ || ŽINIASKLAIDA

Generalinis policijos komisaras Vytautas Grigaravičius ir naujienos apie Gintarą Petriką buvo neatsiejamos, kai 2005 m. pabaigoje viešą erdvę užgriuvo informacija apie JAV sulaikytą bėglį iš Lietuvos. Tuomet generalinis komisaras prie tuometinio Seimo pirmininko Artūro Paulausko durų žurnalistams rodydamas mobiliuoju telefonu darytą G. Petriko abrozdėlį iškilmingai pranešė apie sėkmingą operaciją, nors ją derino daugiau Generalinės prokuratūros pareigūnai.


Dabar, kai G. Petrikas iš tiesų “grįžta” į Lietuvą, visi užmiršo anų laikų V. Grigaravičiaus nuopelnus, todėl nežinia sutapimas tai ar ne, bet ant 2007 09 03 dienos žurnalo “Ekstra” virželio puikuojasi du “anonsai” - viename, - “Vytauto Grigaravičiaus žūklės filosofija”, kitame - “Gintaras Petrikas sugrįžta”. Geriau už žodžius kalba iliustracijos, todėl vieną tokią pateikiu žemiau.Atsivertus žurnalą paaiškėja, kad V. Grigaravičius yra ne tik “filosofas”, bet ir nugalėtojas, gaudantis tik dideles žuvis. Jam kone iš pirmo metimo užkibo trofėjinis KARPIS, svėręs 13,5 kg. Paskui aprašoma ir tai, kad V. Grigaravičius myli ir tausoja gamtą - dideliu žuvų į žuvienės katilą nepjausto, o paleidžia atgal ten, iš kur tą žuvį ištraukė.Taigi, žūklautojams aišku, kad toks veiksmas yra profesionalumo, išlaikyto, politiško požiūrio į gamtą ir aplinką demonstravimas. Įdomu, ar tai yra priminimas, jog G. Petrikas irgi buvo trofėjinis laimikis ar tai tiesiog ženklas, kad tik tuo metu, kai G. Petrikas yra parvežamas į Lietuvą ir visi darbai jau padaryti, kriminalistas gali lengviau atsikvėpti ir pabendrauti su gamta?
Tikras žvejas ir medžiotojas V. Grigaravičius. Šias nuotraukas cituoju iš žurnalo “Ekstra”, kurį galima nusipirkti spaudos kioskuose kiekvieną pirmadienį, o dalį informacijos galima rasti Lietuvos ryto interneto svetainėje nuspaudus nuorodą “Ekstra”.


THE END

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Rašyti komentarą