BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Galingieji pešasi - žinom daugiau || POLITIKA || Aukštasis pilotažasŽiniasklaidos reklamos skaitliukas sukasi neprasidėjus šventiniam sezonui.


Niekas neskelbia apie nuolaidas, akcijas, neperša įsigyti 90 proc. nereikalingo šlamšto.


Šventės - asmeninis kiekvieno lietuvio pasirinkimas.


Galingieji šiandien lietuviams parinko kitą temą, Nacionalinio investuotojo. Dar ją vadina “lemputės”, “elektros”, “trenkusio žaibo” tema.


Ją vystant politikai laikosi tvirčiau, nors jiems būdinga lieti emocijas. Verslininkai nepratę. Todėl skysta ir lieja.


Galingieji pešasi. Mes žinom daugiau:


“Nausėda yra Nausėda. Neturiu komentaro”, - Darius Nedzinskas, UAB “NDX energija” generalinis direktorius, “Respublikos” paklaustas, ką mano apie G. Nausėdos priekaištus dėl galbūt skuboto Nacionalinio investuotojo partnerių pasirinkimo, 2007 11 21.


“Trankyti durimis ar mėginti ką nors sužlugdyti nėra reikalo. Jie (NDX energija) yra rimti verslininkai ir jie tikrai mato, kad šitame projekte yra galimybių gerai uždirbti, taigi jie arba pasibaidė, arba stiprina savo derybines pozicijas. Juolab Vyriausybė, nors ir priremta prie sienos, turi alternatyvų. Pernelyg spaudžiant Vyriausybę galima pasiekti ir priešingą rezultatą - atsidurti už žaidimo ribų”, - G. Nausėda, SEB Vilniaus banko patarėjas, “Respublika”, 2007 11 21.


“Man yra žinomi faktai apie ilgalaikį pono D. Mockaus bendradarbiavimą, veikimą kartu su Rusijos saugumo tarnybų rezidentais ir su šių rezidentų įkurtomis Lietuvoje kompanijomis. Tai yra vienas faktas. Antras faktas. Jūs pažiūrėkite į braižą. Anuomet buvo tokia kompanija “Status”. Tokių kompanijų bruožas yra siekti kontroliuoti žiniasklaidą ir užsiiminėti teisiniu šantažu. O šiandien analogiškais veiksmais užsiiminėja “MG Baltic” koncernas”, - Ž. Marcinkevičius, bendrovės “NDX energija” valdybos narys ir vienas iš “MAXIMA LT” savininkų, LTV  laida “TV forumas”, 2007 11 19.


“Tai kad čia nėra ką komentuoti. Aš labai stebiuosi, kad jis gali taip meluoti į eterį. Čia vienas trumpas komentaras… Žilvinai, gerai esi išpudruotas”, - D. Mockus, koncerno MG Baltic prezidentas, LTV  laida “TV forumas”, 2007 11 19, atsakymas į Ž. Marcinkevičiaus teiginį.


“Tada D. Mockus ir V. Bieliauskas atvirai veikė kartu. V. Bieliauskas reorganizavo bendrovę “Status alfa” į “Status ir partneriai”. Jos veikloje aktyviai dalyvavo ir D. Mockus”, - A. Martinkevičius, koncerno SBA prezidentas, “Lietuvos rytas”, 2007 11 19, komentuoja D. Mockaus ryšius su abejotinomis bendrovėmis, Rusijos kapitalu ir tarnybomis.


Nepriimtinas man LTV žurnalistas Rimvydas Paleckis (turbūt dėl nevykėlio brolio iš Vilniaus savivaldybės), tačiau reikėtų jį pagerbti už įžvalgas.


Galbūt ne jį, o Vitą Tomkų, kuris gegužę dergė D. Mockų, o R. Paleckis tik krimstelėjo M koncernui.


Priminsiu krimstelėjimą: „Respublika” vienu „a la Tomkus” sakiniu leidžia suprasti, kad „MG Baltic” šeimininkas Darius Mockus gali būti susijęs su Dekanidzėmis. „Paskutinė instancija”, pvz., galėtų patyrinėti, ar tikrai D. Mockus draugavo ar draugauja su Dekanidzėmis. Būtų „reitinginė” laida.”


THE END

Rodyk draugams

Rašyti komentarą