BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

P. Auštrevičius dėl R. Žakaitienės atsistatydinimo gali pasitarti su sekretoriais || POLITIKA

Rugsėjo 29 dieną švietimo ir mokslo ministrė socialdemokratė Roma Žakaitienė konferencijoje Vilniaus savivaldybėje sostinės mokyklų pedagogams pasiūlė pasikonsultuoti su ministerijos sekretoriumi, kaip norint reikėtų apeiti įstatymus.


„Siūlau pasiskambinti mūsų sekretoriui ir pasiklausti, kaip išsisukti nepažeidžiant įstatymų. Aš labai negražiai sakau“, - sakė R. Žakaitienė.


Toks ministrės siūlymas pasigirdo po to, kai mokytojai pasipiktino nedidinamu jų atlyginimu už valandas, o nuo rugsėjo įvedamu tik kelių šimtų litų priedu klasių auklėtojams.Merdinčio Liberalų sąjūdžio galvai, kuris yra vienas iš nedaugelio medžiotojo pažymėjimo neturtinčių Seimo narių, Petrui Auštrevičiui prireikė savaitės išgimdyti siūlymą socialdemokratei trauktis iš ministrės posto.


„Jei ministrės žodžiuose, jog mokytojų padėties gerinimas jai yra prioritetinis uždavinys, yra nors kiek tiesos, Vyriausybės nesugebėjimas rasti pinigų šiam tikslui turėtų priversti ministrę susimąstyti, ar jai vieta šioje, jos nuomonės nepaisančioje Vyriausybėje. Štai Švedijos gynybos ministras atsistatydino vien dėl barnio su finansų ministru, kuris norėjo mažinti gynybos biudžetą. R. Žakaitienė ne vienerius metus yra politikoje ir elementariausia savigarba turėtų ją priversti elgtis ryžtingai“, – sako P. Auštrevičius.


Kritika gal protinga bei būdinga oponuojančiai linijai, tačiau neatrodo rimtai, kai ją išsako savo daržą piktžolėmis apleidęs parlamentaras. Ypač po to, kai pats Liberalų sąjūdis byra ir skyla, o iki rinkimų jo gali visai nebelikti.


THE END

Rodyk draugams

Rašyti komentarą